Shijo ndjesinë me Coca-Cola

Coca-Cola është pija freskuese më e famshme dhe me më shumë shitje në histori, si edhe marka më e njohur në botë.

Zbulo Produktet
Shije të mrekullueshme Fanta

Shtrydh shijen e argëtimit me Fanta. Shfleto shijet dhe paketimet e reja.

Zbulo Fanta
Lindur për të freskuar

Të gjitha krijesat e duan freskinë e Sprite.

Refresh me Sprite
Uji Tepelene

Një nga bukuritë e shumta dhe magjepsëse të natyrës shqiptare.

Zbulo Produktet
Kërkohet karakter

Pamja e re për të gjithë ata me përvojë.

Zbulo Schweppes
Një grusht i mbrapshtë energjie

Një goditje e çmendur energjie që paketon dyfishin e gumëzhitjes nga pijet normale.

Leshoje Bishen
The Luxury of Simplicity
Zbulo Produktet
Tomarchio

DELIZIOSA & AUTENTICA

Zbulo Produktet
Browse more about products
Latest posts
 • Magjia e vërtetë
  Festat janë magjike, kur i kalojmë së bashku. Zbulo të plotë filmin e festave nga Coca-Cola.
 • Bashkë shijon më shumë
  Kur bota u ndal, ne filluam përsëri nga ajo që na bëri të ndihemi të bashkuar: rizbuluam shijen e gatimit dhe të ngrënit së bashku. Dhe sot, më shumë se kurrë, ne duam t'i shijojmë ato momente deri në gllënkën e fundit. Sepse çdo herë ka edhe më shumë shije së bashku.
 • Coca-Cola Bottling Shqipëria prezanton paketime të reja, me plastike 100% të ricikluar për një ekonomi më qarkore
  Coca-Cola Bottling Shqipëria ofron prej pak javësh në tregun shqiptar, shishet e saj të para me plastikë 100% të ricikluar (rPET). Zbuloni më shumë.
 • Coca-Cola Zero 2020 poster
  Coca-Cola Zero, e njëjta shije e shkëlqyer
  Origjinale ose pa Sheqer, Coca-Cola është e njëjta shije e shkëlqyer. Shijoji të dyja, në një mënyrë apo një tjetër.
 • Vodafone Smart Coolers
  Coca-Cola Smart Coolers
  Me Vodafone Smart Coolers, Coca-Cola Bottling Shqipëria ka mundësi të kontrollojë cilësinë e produktit si edhe të monitorojë shitjet në kohë reale në pikat e shitjes.
 • cappy cup 2019 finals
  Finalet e Cappy Cup 2019
  Zhvillohet më datë 12.12.2019 ndeshja finale e Kupës Cappy 2019.
 • Behu Babagjyshi poster
  Bëhemi një me magjinë e festave
  Këtë fundviti bëhemi të gjithë një me magjinë e festave! Njihuni me fushatën e re nga Coca-Cola. Të gjithë mund të jemi Babagjyshi.
 • Coca-Cola Summer Festival 2019
  Coca Cola Bottling Shqipëria e ndez verën flakë me ritmet shpërthyese dhe rrit adrenalinën me Coca Cola Summer Festival 3.
 • Kupa Cappy
  Tradita e bukur e Kupës Cappy vazhdon për të gjashtin vit radhazi në rang kombëtar ndërmjet shkollave 9-vjeçare, ku janë pjesëmarrës plot 1700 fëmijë nga qytetet e Tiranës, Durrësit, Elbasanit, Korçës, Fierit dhe Shkodrës.
 • Këndi i lojërave Cappy
  Coca-Cola Bottling Shqipëria, në bashkëpunim me Bashkinë e Tiranës, për të katërtin vit rradhazi ka organizuar aktivitete të ndryshme në "Këndin e lojrave Cappy", pranë "Maternitetit të Ri" gjatë gjithë stinës së verës.
 • Coca-Cola Promocioni Veror 2019
  Zbuloni rregulloren e Promocionit Veror 2019 të Coca-Cola.